پیام تبریک دکتر عبداله زاده به رئیس جمهوربرگزیده،مردم و شوراهای آینده » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


پیام تبریک دکتر عبداله زاده به رئیس جمهوربرگزیده،مردم و شوراهای آینده

مجموعه : خبرها

 

پیام تبریک دکتر عبداله زاده به رئیس جمهوربرگزیده،مردم و شوراهای آینده
                        

طبس- حقانی- سرپرستی یزدفردا/  نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی در پیامی  ضمن تشکر از حضور حماسی مردم شریف حوزه انتخابیه خود، به رییس جمهور  برگزیده ملت و منتخبین مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا تبریک گفت.

بسمه تعالی

24 خرداد در تاریخ ایران اسلامی روز خروش اراده‌های برخاسته  از اقیانوس بیکران ملت، روز حضور حماسي و غرور آفرين در صحنه ای ماندگار از تاریخ انقلاب شد تا پاسخي دندان شكن و كوبنده به ماه ها یاوه‌ سرايي و  هجمه هاي تبليغاتي دشمنان و بدخواهان اين نظام باشد.

تجدید بیعت با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، شهدا و امام  شهدا، در لبیکی مجدد به رهبر فرزانه انقلاب اسلامي حضرت ايت الله العظمي  امام خامنه اي (مدظله العالی) برای خلق "حماسه سیاسی" در 24 خرداد توانست  عزت، شرف و اقتدار ملی را به اثبات ‌رساند.

مردم مومن، انقلابي و حماسه ساز حوزه انتخابیه طبس، فردوس،  بشرویه و سرایان در این‌ برهه‌‌ حساس‌ با درك‌ اهمیت‌ و حساسيت بالاي  انتخابات و همگام با ملت بزرگ ایران اسلامي در يوم الله 24 خرداد حضوری  مومنانه و آگاهانه داشته و ضمن اداي تكليف ديني و ملي، جلوه هاي بي نظيري  از اقتدار و عزت و عشق و وفاوداري خود به آرمان ها و ارزش هاي الهي را در  مقابل ديده گان جهانيان جلوه گر ساختند.

آفرين بر اين غيرت و هميت شما مردم هوشیار، غيور و دشمن‌  شناس‌ كه با حضور مسولانه در پاي صندوق هاي راي بار ديگر روح و نفس تازه ای را در کالبد کشور، ملت و انقلاب جاری ساختيد و به دنيا نشان داديد كه اين  كشور با تكيه بر عزم و اراده راسخ ملت خود، قادر است راه عزت، استقلال و  آزادى به عنوان بزرگ ترين آرمان معنوي انقلاب اسلامي را ، تا نقطه‌ مطلوب  بپيمايد.

اينجانب خداي بزرگ را براين همه شكوه، شوكت، پايبندي ،  پايمردي و بلند همتي ملت نستوه و بيدار ایران سپاس گفته بر خود لازم مي  دانم از زحمات كليه عوامل دست اندركار برگزاري انتخابات در استان خراسان  جنوبی اعم از ستاد انتخابات استان و شهرستان های طبس، فردوس، بشرویه و  سرایان، نامزدهاي محترم و اعضاي ستادها و طرفداران آنها، رسانه هاي گروهي و اصحاب خبر، عوامل انتظامي و امنيتي كه با تلاش صادقانه و زحمات شبانه روزي مقدمات برگزاري انتخاباتي باشكوه و پر شور را فراهم كردند، تقدير وتشكر  نمايم.
ضمن تبریک به رییس جمهور منتخب ملت ایران جناب حجت الاسلام و  المسلمین دکتر حسن روحانی و منتخبین مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه انتخابیه از همه منتخبین می خواهم در کنارهم با وحدت و همدلی حول  محور ولایت برای آبادانی کشور عزیزمان و شهرستان های طبس، فردوس، بشرویه و  سرایان که الحق از گنجینه مردمانی سختکوش، متعهد، وفادار و مومن برخوردار  است تلاش نمایند.

آنچه باید پس از این حضور حماسی و ماندگار مورد توجه ما  خادمین ملت بویژه رییس جمهور محترم و منتخب بعنوان رییس قوه مجریه قرار  گیرد، تعامل  با دیگر قوای کشور و نمایندگان مجلس شورای اسلامی است تا  بتوانیم در تامین معیشت مردم، ایجاد اشتغال ماندگار، رسیدگی به مشکلات و  کمبودها بویژه در حوزه های درمان، کشاورزی و راه های مواصلاتی گامی موثر  برداشته و دین خود را به این مردم شریف ادا نموده و گوشه ای از الطافشان را جبران نماییم.

از خداوند منان اقتدار، عزت، پایندگی و سربلندي روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی، رهبری فرزانه و شما مردم غيور و هميشه در صحنه را  مسالت دارم.

محمدعلی عبداله زاده

نماینده مردم شریف شهرستانهای طبس، فردوس، بشرویه و سرایان

در مجلس شورای اسلامی

این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی