جلسه هم اندیشی بخشدار دستگردان با فرهنگیان منطقه دستگردان » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


جلسه هم اندیشی بخشدار دستگردان با فرهنگیان منطقه دستگردان

مجموعه : خبرها

 

بسمه تعالی

جلسه هم­اندیشی بخشدار دستگردان با فرهنگیان منطقه دستگردان

در ادامه برگزاری سلسله نشست­های هم­اندیشی بخشدار دستگردان با اقشار مختلف، روز سه­شنبه مورخ 20/1/1392، چهارمین نشست مشورتی بخشدار دستگردان در سال جدید با حضور جمعی از فرهنگیان منطقه دستگردان در محل سالن اجتماعات بخشداری دستگردان برگزار گردید.

در این جلسه آقای حقانی ثانی بخشدار دستگردان پس از خوشامدگویی، تبریک سال جدید و گرامیداشت سال حماسه سیاسی و اقتصادی به ارائه گزارشی از روند و نتیجه پیگیری­های انجام شده در خصوص مهمترین مشکلات و نیازمندی­های بخش از جمله ایجاد دانشگاه پیام نور، بهبود وضعیت راه­ها، ایجاد دادگاه عمومی، ایجاد دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس 10+) و تحقق مصوبات سفرهای استانی هیئت دولت در خصوص بخش دستگردان پرداخت. سپس با اشاره به ابعاد مختلف موضوع الحاق و انتزاع و تبیین روند پیشنهاد، تصویب، ابلاغ و اجرای آن خواستار همدلی و هماهنگی مردم و مسئولان در پیگیری مشکلات منطقه در تعامل با مسئولان استان خراسان جنوبی شد. در ادامه جلسه  نیز خواستار حضور فرهنگیان در عرصه انتخابات شوراهای اسلامی به عنوان نامزد و نیز همکاری آنان در اجرای انتخابات شد.

حقانی ثانی به موافقت جهت ایجاد دانشگاه پیام نور از سوی مدیران استان و تعهدات بخش مبنی بر تامین مبلغ 75 میلیون  تومان مشارکت مردمی، یک دستگاه خودرو و زمین به مساحت 5 هکتار اشاره نموده و خواستار همکاری خیرین شد. بخشدار دستگردان در خصوص راههای مواصلاتی به خصوص راه ده محمد به بردسکن افزود، پیگیریها و تلاشهای  زیادی شده و همچنان ادامه دارد تا نگرانی شدید مردم در خصوص کیفیت نامطلوب راه­ها به ویژه راه ده محمد بردسکن مرتفع گردد و درخصوص دادگاه عمومی نیز با پیگیریهای زیاد  تاکنون تعداد 5 نفر به عنوان نیروهای دادگاه عشق­آباد استخدام شده و در حال حاضر در دادگاه طبس مشغول به کار هستند و مکان آن هم ساختمان بخشداری قدیم پیش بینی شده و فقط برای تامین قاضی مشکل وجود دارد که با رایزنیهای که انجام گرفته امیدواریم به زودی مشکل قاضی هم بر طرف شود. همچنین در خصوص دفتر پلیس +10 هم بیان داشت پیگیریهای زیادی انجام شده و همچنان ادامه دارد. بخشدار دستگردان به مصوبات سفرهای دولت اشاره نموده و اعلام داشت که در دور اول  از 18 مصوبه 14 مصوبه آن کاملا اجرا شده  در دور دوم از 17 مصوبه 10 مصوبه اجرا شده و در دور سوم از 10 مصوبه یک مصوبه اجرایی گردیده است.

 در ادامه و پس از طرح سؤالات متعدد و ارائه توضیحات توسط بخشدار دستگردان، فرهنگیان حاضر در جلسه خواستار پیگیری در خصوص موضوعات زیر شدند:

1-   ارتقاء بخش دستگردان به شهرستان.

2-  کد دار شدن راه ده محمد به بردسکن

3- دعوت از مدیران استان خراسان جنوبی جهت بازدید از بخش

4- ابقاء امام جمعه محترم بخش در سمت فعلی حد اقل برای چند سال دیگر با توجه به اتمام مدت ابلاغ سه ساله ایشان.

در پایان امام جمعه محترم بخش ضمن تشکر از استاندار محترم به جهت قول برگزاری جلسه شورای اداری استان در طبس خواستار بازدید مدیران کل، به ویژه مدیر کل راه و شهرسازی از بخش دستگردان شدند و مسئولان، فعالان اجتماعی و مردم را به پرهیز از شعارزدگی، تفرقه و دوگانگی توصیه کردند.    

جلسه در ساعت 25/19 با دعای همیشگی به پایان رسید.    

   عکس و گزارش خبری توسط علی رجب زاده

 

 
 

 

 


 

این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی