نشست هم اندیشی کارگروه پشتیبانی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بخش دستگردان » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


نشست هم اندیشی کارگروه پشتیبانی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بخش دستگردان

مجموعه : خبرها

بنا به گزارش روابط عمومی شهرداری عشق آباد : اولین نشست اعضای کارگروه پشتیبانی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بخش دستگردان در محل شهرداری انجام شد.

در این جلسه که به ریاست مهندس ملکی (شهردار عشق آباد) به عنوان مسئول کارگروه پشتیبانی ستاد در محل شهرداری عشق آباد برگزار گردید پیرامون برنامه ریزی برنامه های اجرائی ستاد و نحوه اجرای آن بحث و تبادل نظر شد.
مهندس ملکی به عنوان مسئول کارگروه پشتیبانی ستاد در این جلسه ضمن عرض تشکر و خوش آمدگویی به حضار گرامی با اشاره به اهمیت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضمن اشاره به عملکرد شهرداری از بدو تاسیس تا کنون از تمامی حضار و مسئولین محترم درخواست نمود تا نهایت سعی و تلاش خود را برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن این ایام با ستاد معمول نمایند . همچنین با اشاره به شرایط خاص پیش آمده در جامعه و دشمنی معاندین نظام اظهار داشت که تمامی مسئولین محترم ادارات و نهادها ضمن دقت نظر بیشتر ، عملکرد مجموعه خود را در این ایام برای اطلاع عموم مردم منتشر و اطلاعرسانی نمایند .
در ادامه هر یک از حضار گرامی برنامه ها و پیشنهادات خود را بیان و آمادگی خود را برای هرچه باشکوه برگزار شدن برنامه های ستاد اعلام نمودند.
همچنین در همین جلسه مقرر شد اعضای محترم کارگروه کمکهای مالی خود را برای برگزاری مراسمات به حساب ستاد نزد صندوق قرض الحسنه ولیعصر (عج) عشق آباد واریز نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی