برگزاری جلسات متعدد با مالکین در راستای ادامه پروژه بازگشایی بلوار 30 متری شمال شرق شهر » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


برگزاری جلسات متعدد با مالکین در راستای ادامه پروژه بازگشایی بلوار 30 متری شمال شرق شهر

مجموعه : خبرها

انجام توافقات بسیار عالی نتیجه برگزاری جلسات متعدد با مالکین اراضی که در مسیر بازگشایی بلوار 30 متری امام حسین (ع) قرار گرفته است.

در راستای ادامه عملیات پروژه بازگشایی و آزادسازی اراضی بلوار 30 متری امام حسین (ع) نسبت به شناسائی مالکین این اراضی اقدام و در جلسات متعدد و جداگانه در مورد چگونگی اجرای آن با مالکین توافق گردید.

از آنجائیکه بیشتر اراضی در مسیر قرار گرفته تعیین تکلیف شده بود دو قطعه زمین دیگر (به صورت یک قطعه زمین بایر متعلق به آقای یحیی مسلم و یک واحد مسکونی متعلق به آقای خداداد حسن پور) نیز در این جلسات تعیین تکلیف و با توافقات انجام شده رضایت مالکین برای اجرای این طرح اخذ گردید. البته مالکین محترم با شهرداری همکاری و مساعدت ویژه نمودند که جا دارد از این همکاری و مساعدت ایشان و سایر مالکین و شهروندان با شهرداری برای اجرای این طرح بزرگ و عام المنفعه تقدیر و تشکر نمائیم.
انشاءالله به زودی بتوانیم شاهد اتمام پروژه و بهره برداری شهروندان از این بلوار احداث شده ، باشیم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی