ادامه پروژه بازگشایی مسیر بلوار 30 متری شمال شرق شهر » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


ادامه پروژه بازگشایی مسیر بلوار 30 متری شمال شرق شهر

مجموعه : خبرها

بالاخره و پس از مدتها انتظار و توقف مجدداً عملیات بازگشایی 30 متری سمت شمال شرق شهر شروع و در همین راستا با توافق انجام شده با مالک محترم جناب آقای قربانعلی قلی زاده قسمت دیگری از این مسیر بازگشایی گردید.

این بلوار 30 متری از در سمت شمال شرقی شهر از ابتدای محله حاجی آباد شروع و بعد از گذشت از اراضی مسکونی ، زراعی ، باغ و ... در نهایت در چهار راه کریم آباد به راه روستای قائمیه متصل میگردد .

با اتمام این پروژه ترافیک خیابان 22 بهمن به طور محسوسی کاهش یافته و شهروندان محترمی که قصد تردد در این قسمت شهر را داشته باشند دیگر نیازی به طی کردن میدان امام و خیابان 22 بهمن نمی باشند و با کمترین زمان ممکن محله حاجی آباد به روستای کریم آباد و قائمیه خواهند رسید.

البته تا کنون هزینه های زیادی از محل اعتبارات داخلی صرف گردیده و شهروندان و مالکان زیادی نیز در اجرای این طرح بزرگ و عام المنفعه با شهرداری همکاری نمودند که لازم است در همین جا از همکاری و مساعدت همه آن عزیزان تقدیر و تشکر نمائیم.
به امید روزی که انشاءالله با تامین اعتبار لازم و از همه مهمتر همکاری و مساعدت مالکان سایر اراضی در مسیر قرار گرفته شاهد افتتاح این بلوار 30 متری باشیم.
در مرحله بعد در حال رایزنی با مالک محترم واحد مسکونی آقای خداداد حسن پور میباشیم و اخبار و اطلاعات آن متعاقباً در همین جا اطلاعرسانی خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی