برگزاری جلسه کمیسیون فضای سبز شهرداری عشق آباد » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


برگزاری جلسه کمیسیون فضای سبز شهرداری عشق آباد

مجموعه : خبرها

بر اساس هماهنگیهای قبلی سومین جلسه کمیسیون فضای سبز شهرداری با دعوت از اعضاء در دیماه سال 1397 در محل شهرداری عشق آباد برگزار گردید.
در این جلسه پس از عرض خیر مقدم توسط مهندس ملکی (شهردار عشق آباد) برنامه ها و عملکرد شهرداری در زمینه ایجاد و توسعه فضای سبز از گذشته تا کنون و برنامه های در حال اجرای شهرداری را برای حضار بیان نمود

مهندس ملکی (شهردار عشق آباد) ضمن عرض خیر مقدم به اعضای محترم کمیسیون و تشکر از همکاری و مساعدت آن با شهرداری اظهار داشت بدلیل حجم زیاد عملیات عمرانی شهرداری و از طرفی کمبود شدید اعتبارات و از همه مهمتر گسترش شهر ، همکاری و مساعدت تمام شهروندان را در تمامی زمینه های فضای سبز : اعم از کاشت ، نگهداری و آبیاری با شهرداری خواستار شد و اعلام نمود بدلیل اینکه زیرساخت اولیه یعنی اجرای طرح آبیاری قطره ای و تحت فشار در بیشتر نقاط شهر ایجاد گردیده ، فضای سبز شهر نسبت به سالهای گذشته از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار گردیده و در این زمینه فقط نیاز به فرهنگ سازی میباشیم و از تمامی حضار درخواست نمود بدلیل اهمیت موضوع به هر نحو ممکن در بین شهروندان نسبت به فرهنگ سازی ایجاد و نگهداری فضای سبز اقدام گردد.

در ادامه برنامه های در حال اجرای شهرداری در زمینه فضای سبز را برای حضار بیان و از تمامی کسانی که تجربه ای در زمینه فضای سبز دارند درخواست نمود تا با شهرداری همکاری نمایند.

در نهایت نیز هر کدام از میهمانان گرامی نظرات و پیشنهادات خود را اعلام و از عملکرد شهرداری در زمینه فضای سبز تقدیر و تشکر نمودند.

تمامی اعضای متفقاً در زمینه فرهنگ سازی و مشارکت شهروندان در اجرای پروژه های شهرداری اتفاق نظر داشتند و مقرر شد به هر نحو ممکن و برای اولین قدم توسط خود اعضاء نسبت به ایجاد و نگهداری فضای سبز به صورت نمادین در جلوی واحدهای مسکونی خود اقدام نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


این مطالب را از دست ندهید !
پیامک صوتی