اطلاعیه مربوط به ثبت نام متقاضیان دریافت زمین دولتی » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

برترین مطالب

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


اطلاعیه مربوط به ثبت نام متقاضیان دریافت زمین دولتی

مجموعه : خبرها

قابل توجه متقاضیان محترم زمین و مسکن در شهر عشق آباد:

بنا به اطلاع واحد روابط عمومی شهرداری عشق آباد : بالاخره پس از پیگیریهای زیاد شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر عشق آباد از طریق متولیان امر واگذاری زمین در شهرستان و مرکز استان در خصوص تامین و واگذاری زمین و مسکن برای متقاضیان در شهر عشق آباد و اعلام آمادگی و قول مساعد مسئولین ادارات مربوطه ، مقرر گردید آمار و لیست آندسته از متقاضیان محترم که شرایط لازم جهت دریافت زمین را داشته باشند به مبادی ذیربط ارسال تا در این خصوص تصمیم گیری گردد.
لذا در همین زمینه شهرداری و شورای اسلامی شهر عشق آباد طی اطلاعیه ای از متقاضیان محترم درخواست تا ضمن مراجعه حضوری به شهرداری و تسلیم درخواست کتبی خود مقدمه پیگیری این امر مهم را فراهم نمایند.
بدییهیست مبنای واگذاری زمین درخواست کتبی شهروندان خواهد بود ،لذا به منظور برنامه ریزی و تمهیدات لازم درخواست کتبی شهروندان محترم در این زمینه ضروری میباشد.

متن اطلاعیه بدین شرح میباشد:

 


((قابل توجه شهروندان محترم و عزیز شهر عشق آباد))

 

با عنایت به پیگیریهای صورت گرفته توسط این شهرداری و شورای اسلامی شهر عشق آباد از طریق متولیان امر زمین و مسکن در شهرستان و استان و اعلام آمادگی و قول مساعد مسئولین ادارات مذبور بمنظور تامین زمین و مسکن مورد نیاز متقاضیان در شهر عشق آباد ، بدینوسیله از تمامی شهروندان و افراد فاقد زمین و مسکن که شرایط لازم جهت دریافت زمین را دارند دعوت بعمل می آید تا از تاریخ صدور این اطلاعیه ظرف مدت 10 روز (حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 18/05/1397) به واحد اداری این شهرداری مراجعه و درخواست خود را کتباً تحویل تا اقدامات لازم و بایسته صورت پذیرد.

بدیهیست اخذ درخواست شهروندان محترم در این مرحله صرفاً جنبه آماری داشته و به عنوان تکمیل پرونده متقاضیان و تسریع در امر پیگیری واگذاری زمین و ساخت مسکن میباشد و هیچگونه تعهدی را برای این شهرداری و شورای اسلامی شهر ایجاد نخواهد کرد.

 

پیشاپیش از همراهی و همکاری شهروندان محترم با این شهرداری و شورا صمیمانه سپاسگزاریم

 

   روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر عشق آباد  

         هشتم / مردادماه / یکهزارو سیصدو نود و هفت

08/05/1397

 

 

این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی