پیام تبریک محمود ملکی شهردار عشق آباد به مناسبت فرا رسیدن سال 92 » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


پیام تبریک محمود ملکی شهردار عشق آباد به مناسبت فرا رسیدن سال 92

مجموعه : خبرها

 

 پیام تبریک محمود ملکی شهردار عشق آباد به مناسبت فرا رسیدن سال 92

 


  يا مُقلِّبَ القُلوُبِ وَالاَبصار،يا مُدَبِّرَ الليَّلِ وَ النَّهار

يا مُحَوِّلِ الحَولِ وَ الاحوال، حَول حالَنا اِلَي احَسَنِ الحالِشهردار عشق آباد  به مناسبت فرارسیدن سال 1392 هجری خورشیدی و آغاز بهار در پیامی به هموطنان و شهروندان عشق آبادی ضمن تبریک سال نو ، آغاز سال جدید را براي همشهريان سال برکت و اقتدار آرزو کرد.

 متن کامل پیام محمود ملکی شهردار عشق آباد به شرح زیر است:

آنگاه که نسيم مهرانگيز نوروزي بر پيکر سرد و خسته ي گيتي وزيدن مي گيرد و آغوش هستي با نوش مستي گلپوش مي گردد و دستان بلند آفتاب، اين تن تشنه ي نور را نوازش مي دهد و عطر اطلسي ها گيسوان مشک بوي بوته هاي گلاب را با آهنگ توحيد به ترّنم شکر وا مي دارد، شهد شادابي به عشرتگاه لاله زارها راه مي گشايد و صورتگر دانا طرحي نو بر انديشه پويندگان صبح صادق در مي اندازد و اينک بهار از راه مي رسد و نوروز کهن سال همه چيز را تازه مي گرداند.

اين رويش پر سروش در منظر بندگان صالح حضرت دوست آيه هاي عارفانه اي است که محّول حال است و مقلب قلوب و ابصار « اذا رأيتم الربيع فاکثروا ذکر النشور »

  سال گذشته را در حالي سپري کرديم که شهرداري و شوراي اسلامي شهر عشق آباد  با نصب العين قراردادن فرمايشات رهبر معظم انقلاب ، کار و خدمت را متراکم و با مشارکت شهروندان ولايتمدار و شهيدپرور عشق آباد پروژه هاي مختلفي را در عرصه هاي گوناگون شهري به اتمام رساندند و گامهاي کوچکي از جمله پروژه هاي عمراني، اجراي طرح هاي نو سازي و بهسازي، توسعه فضاي سبز ، كمك به مراکز و فعاليت هاي فرهنگي ،ارتقاء فرهنگ شهروندي و توسعه و ایجاد مبلمان شهروندی ... برداشته شد و اين روند اميد بخش با هم افزايي همه مسئولين و اتحاد و همدلي به حول و قوه الهي تداوم خواهد يافت.

  همواره پيام بلند رهبر فرزانه انقلاب و سيره امين حکيم را نصب العين راه خود قرار داده و براي ملت بزرگ ايران و اهالي شهید پرور،  عشق آباد ی پر افتخار، آرزوي سعادت و عزّت دارم.

اينجانب آغاز سال يک هزار و سيصد و نود و دو خورشيدي و عيد باستاني نوروز را به همة ي هموطنان و همشهريان عزيزم تبريک و شادباش مي گويم و از درگاه صاحب مجد و جلال و اکرام مسألت دارم. اين سال را براي جهان اسلام سال بيداري، برکت و اقتدار گرداند و عيون ما را به تماشاي رخسار طلعت رشيد هستي حضرت مهدي روحي و ارواحنا له الفداء روشن و بينا سازد.                              

                                                                                                                                محمود ملکی

                                                                                                                               شهردار عشق آباد 


 

 

 

 

این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی