پیام تبریک محمود ملکی (شهردار عشق آباد) به مناسبت هفته معلم » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


پیام تبریک محمود ملکی (شهردار عشق آباد) به مناسبت هفته معلم

مجموعه : خبرها

بنا به گزارش روابط عمومی شهرداری عشق آباد : مهندس ملکی (شهردار عشق آباد) با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری هفته معلم را به تمامی معلمین دلسوز شهر عشق آباد تبریک عرض نمود .

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

(( من علمنی حرفا فقد صیرنی عبدا ))

کس چو علی این در معنی نسفت      آنچه علی در حق استاد گفت
 
بنده ی خود  ساخت  مرا  اوستاد      آن که یکی حرف به من یاد داد

دوازدهم اردیبهشت ماه سال روز شهادت استاد مطهری و تجلیل از مقام معلم و استاد گرامی باد.

تعلیم و تربیت سنت حسنه آفرینش است ، تندیس زرین و طلایی تربیت، نقش برجسته ای است حک شده بر دامن رسولان الهی و میراثی است که ختم رسل حضرت محمد مصطفی (ص) آن را ودیعه ای برای ائمه معصومین نهاده و آن بزرگواران به درستی بار مسئولیت تربیت را به دوش شما اساتید و معلمان گرامی انتقال داده اند .

فرهنگیان عزیز ، معلم و معلمی برای هرکسی یادآور آموزنده بی ادعای الفبای زندگی است که تمام قامت و هستی خود را در راه علم آموزی و پیشرفت خم و فدا کرده است و معلم در یک کلمه معنای از خودگذشتگی ، ایثار و فداکاری را می دهد به طوری که معلمان می سوزند تا آینده ای درخشان و روشن ساخته شود

ظرافت و زیبایی کار معلمان در عرصه تعلیم و تربیت ستودنی است و قدردانی از زحمات این قشر خدوم و پرتلاش برای آحاد جامعه اسلامی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

لذا در همین راستا اینجانب هفته بزرگداشت مقام معلم را خدمت همه  معلمان و خانواده بزرگ فرهنگيان شهر عشق آباد تبريك عرض نموده و اميدوارم كه به لطف خداوند متعال با تلاش و همت همه معلمان صبور و بصير اين شهر شاهد شكوفايي هرچه بيشترعلم ، ‌دانش و پرورش دانش آموزان عزيز ، نخبه و سرآمد اين خطه از ميهن اسلامي به عنوان آينده سازان ايران اسلامي باشيم.

رسم دیرینه معلمی سوختن است تا ساختنی پدید آید ....

 

محمود ملکی (شهردار  عشق آباد)

12 اردیبهشت ماه 1397

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی