شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


برگزاری همایش نوروزی نخبگان و صاحبنظران عشق آبادی سراسز کشور

مجموعه : خبرها

برگزاری همایش نخبگان در ایام نوروز طبق سنوات هر ساله:

هر ساله در ایام نوروز شهرداری و شورای اسلامی شهر عشق آباد تمهیدات برگزاری همایش نخبگان و صاحب نظران عشق آبادی سراسر کشور را معمول داشته و بدین ترتیب از پیشنهادات و نظرات ارزنده آنها در این جلسه استفاده مینماید.

در سوم فروردین ماه سال 1397 نیز این همایش با حضور پر شور جمع کثیری از نخبگان و صاحب نظران برگزار گردید و امسال نیز متفاوت تر از سالهای گذشته و با حضور گرم و صمیمانه جناب آقای دکتر امیرحسنخانی (نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای فردوس ، طبس ، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این جلسه حول محورهای : توسعه و اشتغال - بهداشت و درمان - ارتقاء و توسعه محورهای مواصلاتی بحث و گفتگو گردید و تمامی حضار و میهمانان گرامی نظرات و پیشنهادات خود را حول این سه محور مطرح و همگی قول هر گونه همکاری در این زمینه در حیطه شغل و وزارت مطبوع خود دادند که مقرر شد مصوبات این جلسه در صورت نیاز به تمامی اعضاء ارسال تا در صورت نیازمند پیگیری اقدامات لازم معمول گردد.

تمامی حضار بار و نتیجه نهایی اینگونه همایش ها را برای توسعه و ارتقاء شهر بسیار مفید و نیازمند دانسته و بلحاظ آشناییهایی که در این جلسات بین اعضاء صورت میگیرد نتایج بسیار ثمربخشی خواهد داشت. و استمرار این همایشها را خواستار شدند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی