برگزاری همایش نوروزی نخبگان و صاحبنظران عشق آبادی سراسز کشور » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


برگزاری همایش نوروزی نخبگان و صاحبنظران عشق آبادی سراسز کشور

مجموعه : خبرها

برگزاری همایش نخبگان در ایام نوروز طبق سنوات هر ساله:

هر ساله در ایام نوروز شهرداری و شورای اسلامی شهر عشق آباد تمهیدات برگزاری همایش نخبگان و صاحب نظران عشق آبادی سراسر کشور را معمول داشته و بدین ترتیب از پیشنهادات و نظرات ارزنده آنها در این جلسه استفاده مینماید.

در سوم فروردین ماه سال 1397 نیز این همایش با حضور پر شور جمع کثیری از نخبگان و صاحب نظران برگزار گردید و امسال نیز متفاوت تر از سالهای گذشته و با حضور گرم و صمیمانه جناب آقای دکتر امیرحسنخانی (نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای فردوس ، طبس ، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این جلسه حول محورهای : توسعه و اشتغال - بهداشت و درمان - ارتقاء و توسعه محورهای مواصلاتی بحث و گفتگو گردید و تمامی حضار و میهمانان گرامی نظرات و پیشنهادات خود را حول این سه محور مطرح و همگی قول هر گونه همکاری در این زمینه در حیطه شغل و وزارت مطبوع خود دادند که مقرر شد مصوبات این جلسه در صورت نیاز به تمامی اعضاء ارسال تا در صورت نیازمند پیگیری اقدامات لازم معمول گردد.

تمامی حضار بار و نتیجه نهایی اینگونه همایش ها را برای توسعه و ارتقاء شهر بسیار مفید و نیازمند دانسته و بلحاظ آشناییهایی که در این جلسات بین اعضاء صورت میگیرد نتایج بسیار ثمربخشی خواهد داشت. و استمرار این همایشها را خواستار شدند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی