پیام تبریک شهردار عشق آباد به مناسبت نوروز 97 » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

برترین مطالب

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


پیام تبریک شهردار عشق آباد به مناسبت نوروز 97

مجموعه : خبرها

به گزارش روابط عمومی شهرداری عشق آباد : آقای محمود ملکی (شهردار عشق آباد)  طی پیامی فرارسیدن سال 1397 را به شهروندان عشق آبادتبریک گفت.در این پیام آمده :

یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الى احسن الحال.

ز کــــوی یار می‌آید نســـیم بــاد نوروزی            از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

خداوندکریم راشاکریم که ما را توفیقدوباره عنایت فرمود تا درگذر ایام ، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک و به پاس نعمت سلامت و رحمتش سجدة شکر به درگاهش به جای آوریم.

سال نو می شود، زمین نفس دوباره می کشد، بهار می آید و برگ ها دوباره به رنگ می آیند و شکوفه های بادام و گل لبخند طبیعت را به ارمغان می آورند. سال نو نشانه قدرت لایزال پروردگار و تجدید حیات طبیعت و نوید زیبایی و عشق را می دهد.

در سالی که گذشت عشق و خلوص و صداقت را سرلوحه امورمان قرار داده و سعی در خدمتی صادقانه برای شهروندان و همشهریان محترم داشتیم، باشد که مورد رضایت و مقبولیت پروردگار واقع گردد.

در سال جدید نیز با الهام از بهار طبیعت عشقی دوباره در خدمت می گیریم و تلاش خواهیم کرد با جبران کمبودها و نارسایی های سال گذشته، بیش از پیش در راه آبادانی و عمران شهر خاطره ها تلاش نموده و عشق آبادی آبادتر و زیباتر را در سال دیگر شاهد باشیم.

لذا ضمن تبریک عید نوروز و بهار طبیعت سالی پرخیر و برکت برای ایران اسلامی عزیزمان و مملو از عشق، دوستی، سلامتی و شادکامی و پیروزی برای مردم فهیم و با فرهنگ شهر ولایت، شهر خاطره ها و شهر زیبایی ها آرزومندم.

شهروندان عزیز و گرامی :

همراهی و احساس مسئولیت شما در طول سال 1396 با شهرداری در راستای ارتقاء همه جانبه کیفیت شهرمان را می ستائیم و امیدواریم که در سال 1397 بیش از گذشته در عرصه های مختلف عمرانی، فرهنگی و اجتماعی با مشارکت مسئولانه و همدلی مهربانانه ما را در ساختن شهری شایسته فردای فرزاندانمان یاری نمایید.

بهارتان جاودان // هر روزتان نوروز --- نوروزتان پیروز

ارادتمند شما : محمود ملکی (شهردار عشق آباد)

بهار 1397

 

 

 

 


این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی