برگزاری جلسه ستاد تسهیلات نوروزی ویژه ایام نوروز 1397 » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


برگزاری جلسه ستاد تسهیلات نوروزی ویژه ایام نوروز 1397

مجموعه : خبرها

طبق سنوات گذشته و بر اساس برنامه ریزی قبلی جلسه ستاد تسهیلات نوروزی بخش دستگردان در محل شهرداری تشکیل و کلیه مسئولین عضو ستاد در این جلسه پیرامون برنامه ها و نحوه اجرای آن بحث و تبادل نظر گردید.

در این جلسه ابتداعاً آقای ملکی (شهردار عشق آباد) گزارش کلی پیرامون اقدامات و برنامه های شهرداری برای حضار بیان و سپس مسئولین و اعضاء ستاد طبق چارت سازمانی تعریف شده مشخص و شرح وظایف کمیته ها برای حضار تشریح و مقرر شد جهت هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های پیش بینی شده و نیز ارائه خدمات مناسب به مسافرین و شهروندان تمامی دستگاههای عضو ستاد نهایت همکاری و مساعدت را داشته باشند. 

همچنین در این راستا بخشنامه ها و دستورالعملهای ابلاغ شده قرائت و در جهت خدمات و نحوه ارائه آن بحث و تبادل نظر گردید.

با توجه به بعد مسافت روستاهای ده محمد و تپه طاق تا مرکز شهر نیز مقرر گردید راهنمای مسافر در محل این دو روستا نیز توسط شورای اسلامی و دهیاری این دو روستا مستقر و نسبت به راهنمایی و ارائه خدمات بویژه در زمینه اسکان مسافرین اقدام گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی