برگزاری جلسه با جمعی از بانوان فعال فرهنگی سطح شهر در خصوص برنامه های نوروز 97 » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


برگزاری جلسه با جمعی از بانوان فعال فرهنگی سطح شهر در خصوص برنامه های نوروز 97

مجموعه : خبرها

در پی هماهنگی انجام شده و به منظور استفاده از نظرات و پیشنهادات بانوان برای اجرای برنامه در ایام نوروز سال 1397 جلسه ای با جمعی از بانوان فعال سطح شهر عشق آباد برگزار و در این خصوص تبادل نظر گردید.

در این جلسه که با مساعدت سرکار خانم ایلخانی (مسئول کمیسیون بانوان شهر عشق آباد) در محل دفتر کار مهندس ملکی (شهردار عشق آباد) برگزار گردید پیرامون برنامه  های قابل اجرا در ایام نوروز با مدیریت شهرداری بحث و تبادل نظر گردید.

در این جلسه مهندس ملکی (شهردار عشق آباد) ضمن عرض تشکر از حضور در جلسه و احساس مسئولیت بانوان گرامی در خصوص برنامه های شهرداری در ایام نوروز توضیحاتی ارائه و درخواست نمود که بانوان گرامی نیز در اجرای طرحها و برنامه های شهرداری مشارکت بیشتری داشته باشند و اعلام آمادگی نمود تا بخشی از امور را جهت اجرا به آنها واگذار نماید.

در نهایت طرحهای زیادی در جلسه بررسی و مورد بحث قرار گرفت و در نهایت مقرر شد بانوان محترم در زمینه تهیه طرح هفت سین نوروزی برای ایام نوروز با شهرداری همکاری نمایند و تا قبل از فرارسیدن ایام نوروز طرح را آماده و جهت نصب در شهر به شهرداری تحویل نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی