شروع عملیات بهسازی و محوطه سازی میدان امام رضا (ع) شهر عشق آباد » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

برترین مطالب

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


شروع عملیات بهسازی و محوطه سازی میدان امام رضا (ع) شهر عشق آباد

مجموعه : پروژه های در حال اجرا

در راستای عملیات زیباسازی و مبلمان شهری ، عملیات اجرائی پروژه بهسازی و محوطه سازی میدان امام رضا (ع) شهر عشق آباد آغاز و انشاءالله تا پایان سال جاری آماده بهره برداری خواهد شد.

با عنایت به برنامه ریزیه های انجام شده نظر به اینکه عملیات نصب المان میدان امام رضا (ع) به پایان رسیده بود و از طرفی با توجه به نزدیکی ایام نوروز و شروع سفرهای نوروزی به منظور فراهم آوردن تسهیلات مسافرین نوروزی عملیات اجرائی پروژه مذکور که شامل : محوطه سازی دور المان ، پیاده کردن طرح میدان و مشخص نمودن فضای سبز و پیاده روهای میدان میباشد ، شروع گردید. 
محوطه حاشیه المان با استفاده از سنگ فرش موزائیک و پیاده روهای آن نیز به صورت سنتی از سنگ فرش خشت آجری استفاده شده است و نمای زیبایی در این میدان ایجاد خواهد شد.

لازم بذکر است که هزینه خرید و نصب المان در حدود 700 میلیون ریال و هزینه بهسازی و محوطه سازی آن در حدود 600 میلیون ریال جمعاً به مبلغ 1300 میلیون ریال اعتبار نیاز دارد که از محل اعتبارات داخلی خود شهرداری تامین گردیده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی