شروع عملیات اجرائی خیابان 20 متری غرب محله میان آباد » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

برترین مطالب

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


شروع عملیات اجرائی خیابان 20 متری غرب محله میان آباد

مجموعه : خبرها

طبق برنامه ریزیهای انجام شده و در راستای کارهای عمرانی شهرداری و بر اساس اولویتهای تعریف شده و درخواستهای مکرر ساکنین خیابان 20 متری غرب محله میان آباد : عملیات اجرائی در این خیابان شروع گردید.
این پروژه شامل 400 متر جدولگذاری ، زیرسازی و آماده سازی آن برای آسفالت میباشد و انشاءالله پس از آماده سازی در اولویت برای اجرای عملیات آسفالت قرار خواهد گرفت و در اولین فرصت و در صورت تامین اعتبار لازم آسفالت خواهد شد.
لازم بذکر است متاسفانه بدلیل اینکه این شهرداری شدیداً با مشکلات مالی روبرو گردیده بعضی از عملیاتهای عمرانی با شرایط سختی روبرو گردیده و در صورتیکه توضا, به همین منوال برقرار باشد تمامی عملیات و پروژههای شهرداری متوقف خواهد شد .

از تمام شهروندان محترم خواستاریم با توجه به نزدیکی به ایام پایانی سال با پرداخت عوارض این شهرداری را در جهت اجرای عملیات عمرانی همراهی و کمک فرمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 


این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی