بازدید کارشناسان محترم استانداری از واحدهای اداری شهرداری » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


بازدید کارشناسان محترم استانداری از واحدهای اداری شهرداری

مجموعه : خبرها

 • جمعی از کارشناسان محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی بر اساس هماهنگیهای قبلی از واحدهای شهرداری بازدید بعمل آوردند.
 • این بازدید در روز سه شنبه 3 بهمن ماه 1396 انجام گرفت و کارشناسان محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری از واحدهای : ساختمان و نحوه صدور پروانه ساختمانی ، درآمد و نحوه محاسبه عوارض خودرو و ساختمان شهرداری ، مالی و اسناد درآمد و هزینه سال جاری و واحد اداری و کارگزینی شهرداری بازدید و عملکرد یکساله واحدهای مذبور را ارزیابی نمودند و در پایان در محل دفتر شهردار با حضور تمامی مسئولین واحدهای اداری جلسه توجیهی برگذار نمودند.
 • مهندس ملکی (شهردار عشق آباد) ضمن خیر مقدم به کارشناسان محترم و تشکر از حضور آنها در شهر عشق آباد ، عنوان نمود که اینگونه بازدید و ارزیابی بسیار لازم و ضروری بوده و با توجه به تجربیات بالای کارشناسان محترم و تبادل آنها در اینگونه بازدیدها از بسیاری از مشکلات جلوگیری نموده و ثمر بخش میباشد. در نهایت درخواست نمود تا اینگونه بازدیدها بیشتر و منظم برقرار باشد.

 

 

 

 


این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
  دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی