پیام تبریک محمود ملکی ((شهردار عشق آباد)) به مناسبت روز خبرنگار » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


پیام تبریک محمود ملکی ((شهردار عشق آباد)) به مناسبت روز خبرنگار

مجموعه : خبرها

محمود ملکی ((شهردار عشق آباد)) با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری عشق آباد : محمود ملکی (شهردار عشق آباد)) با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و همه ی شهدای عرصه فرهنگ و رسانه در پیامی از خبرنگاران عرصه رسانه ، قدردانی کرد.

متن این پیام بدین شرح است :


بسم الله الرحمن الرحیم

 

(( ن و القلم و مایسطرون ))
««  سوگند به قلم و آنچه می نویسند  »»


به راستی چه زیباست اندیشه ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه هایی که در خدمت بیان حق برآید.

17 مرداد روز انسان هایی است که در کار ساختن جهانی آگاه و بالنده و به دور از هرگونه ظلم و ستم، سترگ و زیبا، اما سخت نوشتن و پرده برداشتن از ناآگاهی و بی‌خبری هستند.

سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند و خامه خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند. سلام و درود خدا بر تمامی خون‏نگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه‏گر جهانی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۷ مرداد به ویژه شهید صارمی و همه شهدای خبرنگار انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به نوبه خود روز خبرنگار را به همه فعالان پرتلاش این عرصه در شهر عشق آباد تبریک عرض نموده و از همراهی و تعامل سازنده خبرنگاران بویژه جناب آقای علی رجب زاده (خبرنگار افتخاری بخش دستگردان) در تولید و انعکاس دقیق اخبار و  گزارش های عملکردی این شهرداری ، تشکر و قدردانی می نمایم.

امید است با هوشیاری، بصیرت، تیزبینی  و تلاش بیش از پیش خبرنگاران که دیدبانان امین جامعه هستند  شاهد توسعه روز افزون زمینه‌های دستیابی به اهداف و منافع ملی در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی باشیم.

 

جــان نباشد جــز خــبر در آزمـــــون         هر که را افزون خبر جانش فزون

اقتضای جان چو ای دل آگهی است        هر که آگه‌تر بود جانش قوی است

 

محمود ملکی (شهردار عشق آباد)

17 مردادماه 96

 

 

 

 


این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی