پیام تبریک شهردار عشق آباد به مناسبت 14 تیرماه روز ((شهرداری و دهیاری)). » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


پیام تبریک شهردار عشق آباد به مناسبت 14 تیرماه روز ((شهرداری و دهیاری)).

مجموعه : خبرها

به گزارش روابط عمومی شهرداری عشق آباد ؛ مهندس ملکی شهردار عشق آباد طی پیامی 14 تیرماه ((روز شهرداری و دهیاری )) را به همکاران خود در شهرداری عشق آباد و تمامی تلاشگران در عرصه شهرداری و دهیاری تبریک عرض نمود ، در این پیام آورده است:

« افتخار و اقتدار بي تلاش به دست نمي آيد و سر بلندي نیز بدون تدبير و انديشه ميسر نخواهد شد. اكنون كه ايران آباد اسلامي ، با وجود دشمني ها و تنگ نظري هاي شرق و غرب توانسته است با افتخار و اقتدار بر بلنداي آباداني و عزت قرار گيرد، تلاش هاي شبانه روزي جهادگران و ايثار متخصصاني است كه خالصانه به خلق خدمت نمودند و آسايش و رفاه هموطنان را بر آسايش و رفاه خويش مقدم شمردند. »

نامگذاری 14  تيرماه به عنوان روز «شهرداری و دهياری» اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجليل از فعاليت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مديريت شهری، به ارزيابی عملکرد و فعاليت های اين نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.

تمامی خادمین مردم در شهرداری و شورای اسلامی شهر شبانه روزی در حال فعالیت هستند تا از طریق برنامه ریزی و اجرای اقدامات جدید، شهر را مناسب زندگی و کار مردم نمایند و انتظار می رود خادمین مردم در این عرصه بتوانند با افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری در راستای آشنایی با رویکردها،‌ سیاست‌ها و برنامه‌های مدیریت، برنامه ریزی های لازم را به عمل آورند.

به حول وقوه الهی شهرداری عشق آباد با ارائه خدمات مطلوب و بی منت به عموم مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم و تلاش برای برقراری عدالت و رشد و پیشرفت شهر، رو به رشد می باشد و در این راستا همفکری و همکاری شهروندان نقش مهمی در موفقیت برنامه های شهرداری دارد.

اینجانب ضمن آرزوی توفیق روزافزون برای کلیه خدمتگزاران پر تلاش و بی منت در شهرداری عشق آباد ، از خداوند متعال بهروزی توأم با سعادت و سلامتی را برای همه عزیزان زحمتکش شهرداری خواستارم.

محمود  ملکی (شهردار عشق آباد) 14 تیرماه 1396 

همچنین در همین راستا آقای محمدعلی شیردل (بخشدار دستگردان) نیز در معیت چند تن از مسئولین شهر در محل شهرداری حاضر و از

نزدیک  این روز ملی را به شهردار و کارکنان شهرداری تبریک عرض نمود .متن پیام بخشدار دستگردان نیز بدین شرح است :


باسمه تعالی

فرا رسیدن 14 تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را گرامی داشته از تلاشهای خالصانه و خدمات شبانه روزی شهردار و کارکنان خدوم شهرداری عشق آباد و دهیاران و کارکنان پرتلاش دهیاریهای بخش دستگردان در ارائه خدمات مناسب و شایسته به مردم شریف بخش قدردانی می نمایم، امید دارم در پرتو همکاریهای فراگیر و متقابل مردم، شهرداری و دهیاری ها و دستگاه های اجرایی  شاهد اعتلای کیفیت محیط شهر و روستا و دستیابی به شهر و روستاهایی سبز، مدرن، امن، سرزنده، هوشمند، منسجم و جذاب برای زندگی، سرمایه گذاری و کار باشیم.

از درگاه خداوند متعال برای جهادگران عرصه مدیریت شهری و روستایی در بخش دستگردان، سلامتی و توفیق روزافزون در مسیر پرافتخار خدمتگزاری به مردم عزیز را مسئلت می نمایم.

محمدعلی شیردل- بخشدار دستگردان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی