توزیع سبد غذایی بین خانواده های نیازمند شهر عشق آباد » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


توزیع سبد غذایی بین خانواده های نیازمند شهر عشق آباد

مجموعه : خبرها

روابط عمومی شهرداری عشق آباد از توزیع سبد غذایی بین محرومین و نیازمندان شهر عشق آباد به مناسبت شبهای قدر خبر داد.

 

به رسم سالهای گذشته و با هدف اجرای سنت حسنه اطعام ایتام و نیازمندان که از سفارش های موکد ائمه معصومین است همزمان با فرارسیدن لیالی پر برکت قدر و با تأسی از سنت حسنه امام علی(ع) ، مهندس ملکی (شهردار عشق آباد) در معیت چند تن از مسئولین شهر (بخشدار ، رئیس شورای اسلامی شهر ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج ، رئیس و چند تن از کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) دستگردان )از چند خانواده محروم و نیازمند که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز بودند ، بازدید بعمل آورد و بسته های غذایی که توسط شهرداری تدارک دیده شده بود ، به این خانواده ها اهداء گردید . همچنین چند بسته غذایی دیگر نیز به خانواده نیازمند شناسایی شده در سطح شهر که واقعاً از وضعیت ضعیفی برخوردار بودند توسط شهرداری توزیع گردید .

انشاءالله که این سنت حسنه در همه ایام فراگیر شده و تمام شهروندان در این امر خداپسندانه مشارکت نمایند و با این حرکت دل حداقل یک خانواده نیازمند را شاد نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی