آغاز عملیات اجرائی پروژه احداث پارک بانوان » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


آغاز عملیات اجرائی پروژه احداث پارک بانوان

مجموعه : خبرها

شهردار عشق آباد ایجاد فضایی امن ، سالم ، مفرح ، زیبا و راحت برای تفریح و فعالیت‌های ورزشی ، فرهنگی و هنری بانوان را مهم برشمرد و گفت: اولین پارک بانوان در بهترین مکان شهر عشق آباد احداث میگردد.

با عنایت به اینکه شهر عشق آباد فاقد مکانی مناسب برای ورزش و تفریح مختص بانوان بوده و درخواستهای زیادی از طرف بانوان محترم در این زمینه به شهرداری پیشنهاد شده بود ، لذا طبق هماهنگیهای انجام شده از طریق جناب آقای مهندس طلائی مقدم (معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس) و قول تامین قسمتی از اعتبار مورد نیاز این پارک ،  عملیات اجرائی احداث پارک بانوان شهر عشق آباد شروع گردید که جا دارد در همین جا از همکاری و مساعدت ویژه جناب آقای مهندس طلائی مقدم که در این زمینه مساعدت ویژه فرمودند ، قدردانی و تشکر نمائیم .

مهندس ملکی عنوان نمود که نگاه جدی به مقوله ورزش در سلامت جامعه به ویژه مادران که مربیان واقعی و تربیت‌کننده نسل آینده کشور هستند یک اصل ضروری بوده : از این رو نگاه ویژه به حوزه بانوان و برطرف کردن مشکلات آنان زمینه‌‌ساز رشد و اعتلای بیش از پیش فرهنگ جامعه است.

وی ادامه داد: شهرداری عشق آباد با توجه به جایگاه زنان در برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی، فعالیت در فضایی امن، سالم، مفرح، زیبا و راحت را برای تفریح  و فعالیت‌های فرهنگی، هنری این قشر جامعه مورد توجه ویژه قرار داده است.

شهردار عشق آباد ایجاد پارک بانوان را مکانی تاثیرگذار بر تقویت روحیه و ایجاد نشاط و شادابی در بانوان دانست و عنوان کرد: در این مجموعه بانوان می‌توانند با راحتی، آسایش و آرامش کامل، به ورزشها و فعالیت‌های مفرح بپردازند.

همچنین ایشان با بیان اینکه  اعتقادات دینی ، فرهنگ ، عادات ، رسوم و خواسته‌های جامعه ما، انتظار ویژه‌ای از زنان دارد خاطر‌نشان کرد: وجود فضاهای ویژه بانوان، دارای کارکرد اجتماعی و مفید ارزیابی می‌شود که پارک بانوان عشق آباد نیز یکی ازاین مکانها است.

این پارک با برآورد اولیه اعتبار مورد نیاز در حدود 4.000.000.000 ریال (چهارصد میلیون تومان) در زمینی به مساحت 4200 مترمربع در حاشیه میدان معلم (جنب دکل ایرانسل) احداث میشود.

طبق طرح تهیه شده فاز اول آن شامل 260 متر حصارکشی و 1100 مترمربع پیاده روسازی و محوطه سازی و 3000 مترمربع فضای سبز خواهد داشت که در صورت عدم بروز مشکل در روند اجرائی پارک طبق برآورد انجام شده انشاءالله در دهه فجر سال جاری به بهره برداری خواهد رسید 

 

آغاز عملیات اجرائی پروژه احداث پارک بانوان

 

 

 

 

 

 

این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی