پیام تبریک شهردار عشق آباد به مناسبت فرارسیدن هفته معلم » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


پیام تبریک شهردار عشق آباد به مناسبت فرارسیدن هفته معلم

مجموعه : خبرها

بنا به گزارش روابط عمومی شهرداری عشق آباد : مهندس ملکی (شهردار عشق آباد) با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری هفته معلم را به تمامی معلمین دلسوز و زحمتکش شهر عشق آباد تبریک عرض نمود .
متن این پیام بدین شرح است .


بسم الله الرحمن الرحیم 
معلم هدفت عشق است و ایثار    **    هزاران خفته از عشق تو بیدار  

در سپیده دم ازل ان زمان که سازندگی کائنات اغاز می گردید و کتاب تکوین گشوده میشد نخستین کلمه ایی که با قلم تقدیر بر دیباچه قاموس هستی نقش بست واژه ی زیبای استاد بود و سر فصل این کتاب کهن به تعلیم و تربیت اختصاص یافت 
        بی­ تردید هر جا سخن از تعلیم و تعلم و اهمیت آن در کشف و بروز و پرورش استعدادهای نهفته بشری به میان می ­آید، هر آینه نام معلم به عنون هادی و عامل و نظم دهنده پروسه علم آموزی و عالم پروری و نقطه ثقل آموزش و پرورش پیش از هر کس و عامل دیگری خود نمایی می­کند. موجودی که امام راحل(ره) با ظرافت و نکته سنجی تمام شغل ایشان را در برابر با شغل انبیا دانسته­ اند. 12 اردیبهشت سالروز شهادت استاد فرهیخته حوزه و دانشگاه شهید مطهری بزرگ معلم انقلاب شکوهمند اسلامی است و چه زیبا این روز به عنوان روز بزرگداشت معلم نامگذاری شده است.
        اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری بر خود وظیفه می­دانم فرا رسیدن روز معلم را به تمامی فرهیختگان و معلمان شهر عشق آباد که با پرورش فرزندان ما پایه­ های ساخته شدن ایرانی آباد و سرافراز را بنا می­ نهند تبریک گفته، توفیقات روز افزون آنان را از درگاه خداوند علیم مسئلت نمایم.
ارادتمند شما : محمود ملکی (شهردار عشق آباد)
دوازدهم اردیبهشت ماه 1396

پیام تبریک شهردار عشق آباد به مناسبت فرارسیدن هفته معلم

 

پیام تبریک شهردار عشق آباد به مناسبت فرارسیدن هفته معلم

 

 

 


این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی