پیام تبریک نوروز سال 1396 محمود ملکی شهردار عشق آباد » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

برترین مطالب

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


پیام تبریک نوروز سال 1396 محمود ملکی شهردار عشق آباد

مجموعه : ---

به گزارش روابط عمومی شهرداری عشق آباد : آقای محمود ملکی (شهردار عشق آباد)  طی پیامی فرارسیدن سال 1396 را به شهروندان عشق آبادتبریک گفت.در این پیام آمده :
بسم الله الرحمن الرحیم
يا مُقلِّبَ القُلوُبِ وَالاَبصار،يا مُدَبِّرَ الليَّلِ وَ النَّهار
يا مُحَوِّلِ الحَولِ وَ الاحوال، حَول حالَنا اِلَي احَسَنِ الحالِ

خداوندکریم راشاکریم که ما را توفیق دوباره عنایت فرمود تا درگذر ایام ، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک و به پاس نعمت سلامت و رحمتش سجدة شکر به درگاهش به جای آوریم.
نوروز این میراث گران نیاکان که از پس هزاره ها گذشته و با دامنی پر از راز های با شکوه و خاطره های دلنشین نسل های روزگار کهن اینک بر سر سفره ما نشسته و مهمان ما شده است. نوروز یکی از بزرگ ترین و فراگیر ترین آئین ها و جشن های ایرانی است که به فرهنگ,تاریخ و هویت ایرانی در هر جایی از گیتی شور,گرما و رونق ویژه می بخشد و انسان را همنشین نور,امید,انگیزه,زایش و تلاش می نماید, زیرا نوروز رستاخیز بزرگ گیتی,زندگی و انسان است.زایش دوباره و سرآغاز دیگر برای رستن ها و شکفتن ها و به تعبیر بزرگی((نوروز به راستی جشن بازگشت به آغاز است))
نوروز همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است. ملت ما با همدلی و همبستگی ، سختی ها و مصایب فراوانی را پشت سر گذاشته است. اینک و در آستانه سال های بلوغ و بالندگی ایران اسلامی ، بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی تمام شهروندان برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم . نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به شهری آباد , توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت ، آرامش و امید ، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.
شهروندان عزیز و گرامی :
همراهی و احساس مسئولیت شما در طول سال 1395 با شهرداری در راستای ارتقاء همه جانبه کیفیت شهرمان را می ستائیم و امیدواریم که در سال 1396 بیش از گذشته در عرصه های مختلف عمرانی، فرهنگی و اجتماعی با مشارکت مسئولانه و همدلی مهربانانه ما را در ساختن شهری شایسته فردای فرزاندانمان یاری نمایید.
امیداوارم پذیرای گرمترین سلام و احترام و تکریم شهرداری عشق آباد به مناسبت آغاز سال نو باشید

بهارتان جاودان 
ارادتمند شما : محمود ملکی (شهردار عشق آباد) 
بهار 1396

 

پیام تبریک نوروز سال 1396 محمود ملکی شهردار عشق آباد

 

 

 این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی