پیام تبریک محمود ملکی شهردار عشق آباد به مناسبت فرا رسیدن سال 1395 » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


پیام تبریک محمود ملکی شهردار عشق آباد به مناسبت فرا رسیدن سال 1395

مجموعه : خبرها

 

 

 

 

 

 

متن کامل پیام محمود ملکی شهردار عشق آباد به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
يا مُقلِّبَ القُلوُبِ وَالاَبصار،يا مُدَبِّرَ الليَّلِ وَ النَّهار
يا مُحَوِّلِ الحَولِ وَ الاحوال، حَول حالَنا اِلَي احَسَنِ الحالِ
سر آغاز سال نو و شکفتن شکوفه های دل انگیز و معطر بهاری بار دیگر جان مرده طبیعت را احیا نمود و قدرت و اراده پروردگار در زنده کردن مردگان و معاد را به رخ منکران این وعده تخلف ناپذیر الهی کشید که :
     **    اذا جاء الربيع فذكروا ذكرا نشوراً    ((    هنگامي كه بهار آمد پس ياد كنيد قيامت را    ))  **
بهار یکی از باشکوهترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه برتن می کند و انسان ها رابه مهرورزی ، گره گشایی و همگرایی فرامی خواند. نوروز پیام آور عیدی است که در آن شادابی و نشاط، محبت و الفت به یکدیگر هدیه می شود ، در واقع نوروز آغاز زندگی و سرزندگی دوباره طبیعت و مظهر وحدت است، نوروز حلقه پیوند بین میراث فرهنگ و تمدن ایران زمین با دین مبین اسلام است که واژه هایی چون صله ارحام ، تفکر، نوآوری سرزندگی، پاکی و نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می بخشد و نوروز فرصتی است برای پناه بردن به دامن طبیعت و اینکه در اسرار آفرینش تامل و تعمق کنیم.
سال گذشته را در حالي سپري کرديم که شهرداري و شوراي اسلامي شهر عشق آباد  با نصب العين قراردادن فرمايشات رهبر معظم انقلاب ، کار و خدمت را متراکم و با مشارکت شهروندان ولايتمدار و شهيدپرور عشق آباد پروژه هاي مختلفي را در عرصه هاي گوناگون شهري به اتمام رساندند و گامهاي کوچکي از جمله پروژه هاي عمراني، اجراي طرح هاي نو سازي و بهسازي، توسعه فضاي سبز ، كمك به مراکز و فعاليت هاي فرهنگي ،ارتقاء فرهنگ شهروندي و توسعه و ایجاد مبلمان شهروندی ... برداشته شد و اين روند اميد بخش با هم افزايي همه مسئولين و اتحاد و همدلي به حول و قوه الهي تداوم خواهد يافت.
  همواره پيام بلند رهبر فرزانه انقلاب و سيره امين حکيم را نصب العين راه خود قرار داده و براي ملت بزرگ ايران و اهالي شهید پرور،  عشق آباد ی پر افتخار، آرزوي سعادت و عزّت دارم.
اينجانب آغاز سال يک هزار و سيصد و نود و پنج خورشيدي و عيد باستاني نوروز را به همة ي هموطنان و همشهريان عزيزم تبريک و شادباش عرض نموده و از درگاه صاحب مجد و جلال و اکرام مسألت دارم اين سال را براي جهان اسلام سال بيداري، برکت و اقتدار گرداند و عيون ما را به تماشاي رخسار طلعت رشيد هستي حضرت مهدي روحي و ارواحنا له الفداء روشن و بينا سازد
محمود ملکی -- شهردار عشق آباد  **  28-12-1394

 

پیام تبریک محمود ملکی شهردار عشق آباد به مناسبت فرا رسیدن سال 1395

 

 

  

 

 

 

 

این مطالب را از دست ندهید !
پیامک صوتی