شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


پیام تبریک مشترک شهردار و شورای اسلامی شهر عشق آباد به مناسبت هفته نیرو انتظامی

مجموعه : اخبار سایت

بنا به گزارش روابط عمومی شهرداری عشق آباد  متن این پیام بدین شرح است :

****   واعدوا لهم مااستطعتم من قوه   ((انفال 60))    ****

 

شوکت، حشمت، عظمت و قدرت کشور ايران منبعث از تلاش های سترگ دلاورمردی های بزرگ مردانی است که خالصانه و مخلصانه از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران حراست و محافظت می نمايند. آرزوی همیشگی انسانها ، دنیایی سراسر صلح و آرامش بوده است .

نیروی انتظامی نیاز یک جامعه ی آرمانی است و همه ی اندیشمندان اجتماعی برضرورت وجود چنین نیرویی درتمام جوامع تاکید دارند  ؛ نیرویی که با اقتدار در برابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه بر ریشه های ظلم و فساد می کوبد تا ارمغان آور آرامش و عدالت باشد. 

 

هفته نیروی انتظامی بهانه‌ ایست برای گرامیداشت و پاسداشت هر چند ناچیز از دلاوری‌ها و جانفشانی‌های سبزجامگان نیروی انتظامی ،آنان که در راه برقراری و حفظ نظم و امنیت و دفاع از سرحدات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جان را در طبق اخلاص نهاده اند و در این راه شب و روز نمی‌شناسند.

لذا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ناجا و تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، فرصت را غنیمت شمرده به نیابت از طرف مردم قدرشناس و فهیم شهر عشق آباد از تلاش های ارزنده و عملکرد مؤثر عزیزانمام در نیروی انتظامی که با تدبیر شایسته و استعانت از درگاه خداوند متعال با تعهد، علاقه و پشتکار، امنیت شهر را در زمینه ی پیشگیری و کاهش جرایم تامین نموده  و در مواقع نیاز همیار شهرداری در اجرای امور بوده اند ، تقدیر و تشکر نمائیم.

امیدواریم در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر (عج)و رهنمودهای خردمندانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم و امنیت ، موفق و موید باشید.

 

محمود ملکی (شهردار عشق آباد)     علی باقری (رئیس شورای اسلامی شهر عشق آباد)

 

 

 

 

 


 


 


 

این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
نویسنده: Jobeth | تاریخ: 23/02/1395 - 21:35
This shows real expietesr. Thanks for the answer.
پیامک صوتی