پیام تبریک مشترک شهردار و شورای اسلامی شهر عشق آباد به مناسبت هفته نیرو انتظامی » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


پیام تبریک مشترک شهردار و شورای اسلامی شهر عشق آباد به مناسبت هفته نیرو انتظامی

مجموعه : خبرها

بنا به گزارش روابط عمومی شهرداری عشق آباد  متن این پیام بدین شرح است :

****   واعدوا لهم مااستطعتم من قوه   ((انفال 60))    ****

 

شوکت، حشمت، عظمت و قدرت کشور ايران منبعث از تلاش های سترگ دلاورمردی های بزرگ مردانی است که خالصانه و مخلصانه از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران حراست و محافظت می نمايند. آرزوی همیشگی انسانها ، دنیایی سراسر صلح و آرامش بوده است .

نیروی انتظامی نیاز یک جامعه ی آرمانی است و همه ی اندیشمندان اجتماعی برضرورت وجود چنین نیرویی درتمام جوامع تاکید دارند  ؛ نیرویی که با اقتدار در برابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه بر ریشه های ظلم و فساد می کوبد تا ارمغان آور آرامش و عدالت باشد. 

 

هفته نیروی انتظامی بهانه‌ ایست برای گرامیداشت و پاسداشت هر چند ناچیز از دلاوری‌ها و جانفشانی‌های سبزجامگان نیروی انتظامی ،آنان که در راه برقراری و حفظ نظم و امنیت و دفاع از سرحدات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جان را در طبق اخلاص نهاده اند و در این راه شب و روز نمی‌شناسند.

لذا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ناجا و تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، فرصت را غنیمت شمرده به نیابت از طرف مردم قدرشناس و فهیم شهر عشق آباد از تلاش های ارزنده و عملکرد مؤثر عزیزانمام در نیروی انتظامی که با تدبیر شایسته و استعانت از درگاه خداوند متعال با تعهد، علاقه و پشتکار، امنیت شهر را در زمینه ی پیشگیری و کاهش جرایم تامین نموده  و در مواقع نیاز همیار شهرداری در اجرای امور بوده اند ، تقدیر و تشکر نمائیم.

امیدواریم در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر (عج)و رهنمودهای خردمندانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم و امنیت ، موفق و موید باشید.

 

محمود ملکی (شهردار عشق آباد)     علی باقری (رئیس شورای اسلامی شهر عشق آباد)

 

 

 

 

 


 


 


 

این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی