پیام تبریک شهردار به مناسبت هفته قوه قضائیه » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


پیام تبریک شهردار به مناسبت هفته قوه قضائیه

مجموعه : خبرها

 
 
 
 
به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه ملکی (شهردار عشق آباد) در معیت حجه الاسلام مظاهری (امام جمعه محترم و معزز) و اعضای محترم شورای اسلامی شهر با ریاست و کارکنان محترم دادگاه عشق آباد دیدار و با تقدیم لوح سپاس از زحمات و تلاشهای این ارگان مهم در شهر عشق آباد تشکر و قدردانی نمودند.
در این پیام آمده است که :
((بسمه تعالی))
 
و ان حکمت فاحکم بینهم بالقسط ان الله یحب المقسطین  "مائده آیه 42"


جناب آقای طالعی
ریاست محترم دادگاه عمومی بخش دستگردان
با عرض سلام و احترام ؛
 
       کار و تلاش در عرصه احقاق حق مظلومان و عدالت گستری، خدمتی است بس ارزشمند و ستوده و آنگاه که این خدمت سترگ در مسیر خدایی و مطابق با احکام و تعالیم دین مبین اسلام باشد، در حقیقت تلاشی است الهی که رنگ و نشان از ذات احدیت و صفات خداوندی دارد چرا که حضرت باریتعالی خود بزرگ دادگر و عادل است و دادگاه عدلش عالمیان را فراگیر.
هفته قوه قضائیه فرصتی است مغتنم برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در قوه قضایی کشور اسلامیمان و بویژه تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره بزرگ معمار دستگاه قضایی، مجاهد نستوه و مجتهد متفکر، شهید مظلوم دکتر بهشتی و شهیدان والامقام این عرصه.
خادمان مردم و نظام اسلامی در قوه قضائیه باید بر خود ببالند که گام در عرصه ای نهاده و می نهند که صبغه ای الهی دارد و مسیر و حاصل تلاش شهیدان گلگون کفنی چون بهشتی مظلوم است.
اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و یاران باوفایش ، هفته قوه قضائیه را که با ایام الله ماه مبارک رمضان توأمان شده به مجموعه متعهد و خدوم در  قوه قضائیه و دست اندرکاران امر قضا در شهر عشق آباد ، تبریک عرض نموده و از تلاشها وخدمات شایسته شما در برقراری عدل و قسط تقدیر وتشکر مینمایم 
 
انشاءالله خداوند همه ما را در مسیر عدالت بی بدیل مولای متقیان حضرت علی (ع) قرار دهد.
 
ارادتمند:
محمود  ملکی
شهردار  عشق آباد
تیرماه 94

 

 

پیام تبریک شهردار به مناسبت هفته قوه قضائیه

 

 

 

 

 

 

 

 

 این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی