پروژه احداث و ساماندهی ورودی شهر عشق آباد از سمت طبس شروع شد » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


پروژه احداث و ساماندهی ورودی شهر عشق آباد از سمت طبس شروع شد

مجموعه : خبرها

عملیات اجرایی پروژه ساماندهی ورودی شهر عشق آباد از سمت طبس از نیمه فروردین ماه سال جاری شروع گردید و انشاءالله با برنامه ریزی صورت گرفته در هفته دولت  سال جاری به بهره برداری خواهد رسید .
این پروژه دارای دو باند آسفالته به مساحت 30000 مترمربع و عرض هر باند دو طرفه آن 10/5 متر میباشد . طول بلوار و میدان آن در حدود 700 متر بوده که با برآورد انجام شده در حدود 5200 تن آسفالت نیاز دارد . میزان قیر مورد نیاز این پروژه در حدود 418 تن می باشد. این پروژه در حدود 7000 متر جدولگذاری داشته و همچنین نیازمند 10000 مترمکعب عملات خاکبرداری و 30000 مترمربع عملیات خاکریزی دارد و در حال حاضر عملیات اجرایی این پروژه بزرگ به صورت امانی - پیمانی درحال انجام میپذیرد.
با توجه به وجود چند نقطه حادثه خیز (سه راهی هودر - پیچ حسن آباد ) در محور قدیمی و بروز چندین فقره حوادث ناگوار برای عابرین ، اجرای این پروژه کمک بسیار بزرگی به تسهیل عبور و مرور ناوگان حمل و نقل و ساماندهی ورودی شهر خواهد داشت که جا دارد از همراهی و مساعدت کلیه عزیزان در این زمینه با شهرداری (بویژه پیگیریهای جناب آقای دکتر عبدالله زاده (نماینده محترم مردم در مجلس شوری اسلامی)،مساعدت استانداری محترم خراسان جوبی (جناب آقای مهندس نخعی نژاد معاون امور عمرانی استانداری و مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری) ، اداره کل محترم راه و شهرسازی صمیمانه تقدیر و تشکر نمائیم .

 

 

 

 

 

 

 

 

این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی