پیام تبریک نوروزی شهردار در سال 1394 » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


پیام تبریک نوروزی شهردار در سال 1394

مجموعه : خبرها

<!-- [if gte mso 9]>

به گزارش روابط عمومی شهرداری عشق آباد : آقای محمود ملکی (شهردار عشق آباد) طی پیامی فرارسیدن سال ۱۳۹۴ را به شهروندان عشق آبادتبریک گفت.  در این پیام آمده :


خداوندکریم راشاکریم که ما را توفیق دوباره عنایت فرمود تا درگذر ایام ، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک و به پاس نعمت سلامت و رحمتش سجدة شکر به درگاهش به جای آوریم.

نوروز وسیله ای است برای اظهار عبودیت و تواضع انسان ها در مقابل پروردگار ، حلول سال نو  و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی همشهریان و میهمانان عزیز نوروزی تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند برای همه عزیزان از خداوند متعال و سبحان مسئلت می نمایم. تقارن ایام دهه فاطمیه و عید نوروز ، امکان بهره گیری مضاعف از انوار هدایت الهی و برکات فاطمی را برای ملت ایران فراهم می سازد. امیدوارم بتوانیم ما و همه مسئولین با توجه به این مهم وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهیم و قلب مقدس حضرت ولی عصر را از خود شاد گردانیم.

شهروندان عزیز و گرامی :

همراهی و احساس مسئولیت شما در طول سال ۱۳۹۳ با شهرداری در راستای ارتقاء همه جانبه کیفیت شهرمان را می ستائیم و امیدواریم که در سال ۱۳۹۴بیش از گذشته در عرصه های مختلف عمرانی، فرهنگی و اجتماعی با مشارکت مسئولانه و همدلی مهربانانه ما را در ساختن شهری شایسته فردای فرزاندانمان یاری نمایید.

امیداوارم پذیرای گرمترین سلام و احترام و تکریم شهرداری عشق آباد به مناسبت آغاز سال نو باشید

بهارتان جاودان

ارادتمند شما : محمود ملکی (شهردار عشق آباد)

بهار
1393
این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی