شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


افتتاح نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل در شهر عشق آباد

مجموعه : اخبار سایت

اولین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل در اسفندماه سال جاری در شهر عشق آباد برگزار خواهد شد.
بر اساس هماهنگیهای انجام شده و با توجه به اعلام آمادگی شرکت نمایشگاهی پدیده گستر طبس و حسب نیاز شهروندان محترم اولین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل به مدت 5 روز از مورخ 12 لغایت 16 اسفندماه سال جاری در محل سالن ورزشی حجاب برگزار خواهد شد .
در جلسه ای که در این زمینه با حضور نمایندگان محترم دستگاههای ذیربط و مدیر عامل شرکت نمایشگاهی پدیده گستر طبس در محل شهرداری برگزار گردد مقرر گردید این نمایشگاه با حضور برترین تولیدکنندگان بازار مبل تهران با بهترین کیفیت برگزار گردد و ساعات بازدید از ساعت 3 الی 10 شب در نظر گرفته شد و مقرر شد در صورت درخواست شهروندان و مراجعه آنها صبحها نیز از ساعت 9 الی 11 صبح نیز نمایشگاه جهت بازدید عموم فعال باشد.
همچنین در این زمینه مقرر گردید به منظور فعالیت متقاضیان بومی تعدادی غرفه با 50% تخفیف هزینه ها در نظر گرفته شود که متصدیان صنفهای ذیربط میتوانند درخواست کتبی خود را جهت فعالیت در نمایشگاه به شهرداری تحویل نمایند .

 


 


 

 

 


این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
نویسنده: asCoakp1jz8w | تاریخ: 22/03/1395 - 07:19
پیامک صوتی