افتتاح نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل در شهر عشق آباد » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


افتتاح نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل در شهر عشق آباد

مجموعه : خبرها

اولین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل در اسفندماه سال جاری در شهر عشق آباد برگزار خواهد شد.
بر اساس هماهنگیهای انجام شده و با توجه به اعلام آمادگی شرکت نمایشگاهی پدیده گستر طبس و حسب نیاز شهروندان محترم اولین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل به مدت 5 روز از مورخ 12 لغایت 16 اسفندماه سال جاری در محل سالن ورزشی حجاب برگزار خواهد شد .
در جلسه ای که در این زمینه با حضور نمایندگان محترم دستگاههای ذیربط و مدیر عامل شرکت نمایشگاهی پدیده گستر طبس در محل شهرداری برگزار گردد مقرر گردید این نمایشگاه با حضور برترین تولیدکنندگان بازار مبل تهران با بهترین کیفیت برگزار گردد و ساعات بازدید از ساعت 3 الی 10 شب در نظر گرفته شد و مقرر شد در صورت درخواست شهروندان و مراجعه آنها صبحها نیز از ساعت 9 الی 11 صبح نیز نمایشگاه جهت بازدید عموم فعال باشد.
همچنین در این زمینه مقرر گردید به منظور فعالیت متقاضیان بومی تعدادی غرفه با 50% تخفیف هزینه ها در نظر گرفته شود که متصدیان صنفهای ذیربط میتوانند درخواست کتبی خود را جهت فعالیت در نمایشگاه به شهرداری تحویل نمایند .

 


 


 

 

 


این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی