پیام شهردار به مناسبت گرامیداشت ایام الله مبارک فجر » پورتال اطلاع رسانی شهرداری عشق آباد

شهرداری شهر عشق آباد

آخرین اخبار

مطالب تصادفی

شهرداری شهر عشق آباد


به وب سایت شهرداری شهر عشق آباد خوش آمدید


ارتباط با شهردار


پیام شهردار به مناسبت گرامیداشت ایام الله مبارک فجر

مجموعه : خبرها

وَالْفَجْرِ، وَلَيَالٍ عَشْرٍ، وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ، وَاللَّيْلِ إِذَا يَسْرِ
برخیز که فجر انقلاب است امروز

بیگانه صفت، خانه خراب است امروز
هر توطئه و نقشه که دشمن بکشد
از لطف خدا نقش بر آب است امروز

موسم فجر و ظفر ، بهانه‌ای است برای آنکه در یادهایمان این اندیشه متبلور شود که کارهای بزرگ ، انجام شدنی است؛ اگر و فقط اگر که مردان و زنان بزرگ ، عرصه را به‌ دست بگیرند. بهمن 57 اگر تاریخ‌ساز شد به ‌واسطه دم مسیحایی پیری فرزانه ، رهبری آگاه و سیاستمداری اخلاق‌مدار بود که امام و پیشوا و مقتدای یک امت شد و امروز نیز به رغم عروج ملکوتی‌اش، راه و طریقش کماکان با هدایت و رهبری اندیشمندانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی) باقی‌است.
فجرآفرینان روزهای خاطره‌انگیز انقلاب شکوهمند اسلامی، غرورآفرینانی بودند که روحشان به بلندای آسمان‌ها بود و ضمیرشان به استواری کوه که اگر چنین نبود، توحید کلمه و کلمه توحید را امکان تعریف در مختصات آن روزگار طاغوت‌زده نبود. این سبک و سیاق اندیشه که از سرچشمه زلال بارگاه ربوبی و ربانی نشات گرفته، متاثر است از تعالیم اصیل و پاک اسلام ناب محمدی(ص) که در عصر حاضر هنوز به سان چشمه‌ای جوشان، به شست‌وشوی وجدان انسان‌ها می‌پردازد.مایه مباهات است که در شرایط کنونی، دولت تدبیر و امید با تکیه به آراء گسترده عمومی بر کرسی خدمت‌رسانی به شریف‌ترین و شایسته‌ترین مردم دنیا نشسته‌است. دولتی که به اتکای تدابیر خود، پیام امید را آورده و هر بخش و هر دستگاهی در این میان، وظیفه خطیری برای عمل به تکالیف دارد.

اینجانب به عنوان خدمتگزاری کوچک؛ فرا رسیدن سی و ششمین بهار انقلاب و سالروز طلوع آفتاب ایمان و امید از پهندشت ایران اسلامی را به همه هموطنان ارجمند ، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و وظیفه خود می‌دانم  با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جهت تحقق اهداف این انقلاب و اعتلای ایران اسلامی گام بردارم.

 با احترام:

محمود ملکی (شهردار عشق آباد)

 

این مطالب را از دست ندهید !
ارسال نظر
    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
    دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
پیامک صوتی