پیام تبریک شهردار عشق آباد به مناسبت ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری عشق آباد : مهندس ملکی (شهردار عشق آباد)  با صدور پیامی ۱۴ تیرماه روز شهرداریها را به کارکنان و پرسنل شهرداری عشق آباد و جامعه خدوم و پرتلاش شهرداریها تبریک گفت.
متن این پیام بدین شرح است:

آبادانی امروز شهرمان عشق آباد ،مرهون زحمات و تلاشهای کارکنان خدوم و مظلوم شهرداریست.

نشاط ،شادابی، پویایی و دمیدن روحیه امید به شهر و شهروندان افتخار بزرگی است که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با درایت و هوشمندی مسئولین خدوم بر عهده کارکنان شریف و سختکوش در شهرداریهای سراسر کشور گذاشته شده است. هنگامی که به واسطه انجام خدمتی در شهر لبخند رضایت را بر چهره مهربان همشهریان عزیزمان در عشق آباد مشاهده می کنیم ، علاوه بر رفع تمام خستگیها، رضایتمندی درونی است که بی شک برای تک تک پرسنل شهرداری بوجود می آید ، چرا که بر این نکته وقوف کامل داریم که رضایتمندی مردم ، خشنودی پروردگار متعال را به دنبال دارد و چه توفیقی از این بالاتر که نتیجه این تلاشها در راستای گره گشایی و خدمت رسانی به بندگان خدا موجبات آرامش خاطرمان را در پیشگاه ذات لایزال الهی بوجود می آورد.

بی شک علی رغم تمام نقصها، کمبودها و مشکلات، آبادانی امروز شهرمان مرهون زحمات، تلاشها و ایثارگریهای کارکنان خدوم و مظلوم شهرداریست که مفتخریم ادعا کنیم که تا حدودی توانسته ایم در این مسیر دشوار با برنامه ریزی و در نتیجه خدمت تمام شهرداران از گذشته تا به امروز که این مسئولیت سنگین به اینجانب واگذار گردیده است و در سایه الطاف الهی و زحمات و خدمات کلیه نیروهای شاغل در شهرداری از پاکبانان عزیز تا کارگران بخشهای عمرانی و فضای سبز و کلیه کارشناسان و مدیران این مجموعه خدماتی آسایش و رضایتمندی را برای این خطه از ایران عزیز به ارمغان آوریم.

قطعا رسیدن به این جایگاه و دستیابی به شاخصه‌های یک شهر مطلوب و پویا، مرهون حمایت، مشارکت و اراده جدی، تمامی مدیران و مسئولان دستگاههای اجرایی بویژه آحاد شهروندان در ساختن شهر خود و همراهی و گام برداشتن در مسیر توسعه همه جانبه در رسیدن به همان نقطه هدف که ساختن و داشتن محیطی سالم و سرزنده با نشاط برای کلیه ساکنان آن است.

برابر مصوبه جلسه ۷۱۷ مورخ ۱۴/۶/۹۱ شورای عالی انقلاب فرهنگی و باهدف آشنایی آحاد جامعه با عملکرد وخدمات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، ارتقاء منزلت خانواده بزرگ شهرداری‌ و دهیاری‌ ، هم افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری و روستایی و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها،‌سیاست‌ها و برنامه‌های کشور در ارتباط با مدیریت شهری و روستایی ،روز چهاردهم تیرماه بعنوان “روز شهرداری و دهیاری” در سالنامه رسمی کشور درج گردیده است .

اینجانب به سهم خویش و بعنوان شهردار عشق آباد ، نامگذاری این روز فرخنده را ارج می نهم و بر دستان تک تک کارکنان بی ادعای مجموعه مدیریت شهری عشق آباد بوسه میزنم چرا که معتقدم این روز فرصتی است شایسته برای قدر دانی از تمام کارها و خدمات شبانه روزی خانواده بزرگ شهرداریها که الحق و الاانصاف صادقانه و در اوج گمنامی برای رونق شهرها همتی مضاعف از خود به نمایش گذاشته اند و برای رسیدن به این مهم از هیچ تلاش تلاش و کوششی دریغ نمی ورزند.

خاضعانه از خالق این جهان هستی مسالت دارم تا این خدمات را از این مجموعه خدمتگزار به لطف و کرم الهی خویش قبول فرماید تا ذخیره ای باشد برای ما در فردای روز حساب.

 

محمود  ملکی (شهردار  عشق آباد)

۱۴ تیرماه ۱۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code