بازدید مدیر کل محترم راه و شهرسازی استان از شهر عشق آباد و رسیدگی به مسائل و مشکلات آن

مهندس جعفری مدیر کل محترم راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی در معیت معاونین محترم خود در حوزه های:املاک و حقوقی- مسکن و باز آفرینی شهری – شهرسازی و معماری و مهندس سجادی(معاون و رئیس اداره راه و شهر سازی شهرستان طبس)به منظور بازدید میدانی و بررسی مباحث و مسائل مرتبط با راه وشهرسازی ، رسیدگی به درخواست ها و رفع موانع و مشکلات آن در شهر عشق اباد حضور یافته در جلسه ای که در محل شهرداری با حضور امام جمعه محترم شهر-شهردار- بخشدار- اعضای محترم شورای اسلامی شهر و بخش برگزار شد ، مشکلات و درخواست های مطرح شده را بررسی نمودند.

بنا به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری عشق آباد:این حضور که به درخواست شهردار و شورای اسلامی شهر انجام گردید به منظور بازدید میدانی از سطح شهر و مشاهده درخواست های شهرداری از نزدیک صورت گرفت .

اهم درخواست های مطرح شده عبارت بود از:

  1. در خواست تامین زمین مسکونی دولتی برای شهروندان برساس نیازسنجی انجام شده قبلی
  2. اماده سازی اراضی مسکونی دولتی شهر و تعیین تکلیف ان
  3. رفع مشکلات محلات هدف بازافرینی شهری(بافت فرسوده) و تهیه طرح مربوطه
  4. درخواست تخصیص بودجه جهت ادامه پروژه بهسازی راه روستایی دلاکوک و چاه طرخ
  5. وضعیت نابسامان واحد های سازمانی و درخواست بازسازی
  6. پروژه اسفالت و بهسازی راه عشق اباد – پیر حاجات
  7. وضعیت و مشکلات محور ده محمد – بردسکن
  8. درخواست زمین مسکونی جهت فرهنگیان
  9. شروع عمیلات اجرائی باند دوم عشق اباد- طبس از سمت عشق اباد
  10. درخواست واگذاری زمین های مورد نیاز شهرداری جهت احداث کارگاه عمران –کارگاه تولید تیرچه و بلوک –نهالستان – پارکینگ ماشین الات

در ادامه جناب اقای مهندس  جعفری مدیر کل محترم راه و شهر سازی گزارش کاملی از اقدامات انجام شده و راهکار حل و به نتیجه رسیدن آن برای حضار بیان و در خصوص مسائل و درخواست های مطرح شده قول مساعد فرمودند.

مسئولین محترم شهر نیز از مدیر کل محترم و معاونین ایشان که دعوت شهرداری را پذیرفته و قبول زحمت نمودند و از نزدیک پیگیر درخواست ها مشکلات شهر وشهروندان بودند ، تقدیر و تشکر نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code