پروژه احداث و ساماندهی ورودی شهر عشق آباد از سمت طبس شروع شد

عملیات اجرایی پروژه ساماندهی ورودی شهر عشق آباد از سمت طبس از نیمه فروردین ماه سال جاری شروع گردید و انشاءالله با برنامه ریزی صورت گرفته در هفته دولت  سال جاری به بهره برداری خواهد رسید .
این پروژه دارای دو باند آسفالته به مساحت ۳۰۰۰۰ مترمربع و عرض هر باند دو طرفه آن ۱۰/۵ متر میباشد . طول بلوار و میدان آن در حدود ۷۰۰ متر بوده که با برآورد انجام شده در حدود ۵۲۰۰ تن آسفالت نیاز دارد . میزان قیر مورد نیاز این پروژه در حدود ۴۱۸ تن می باشد. این پروژه در حدود ۷۰۰۰ متر جدولگذاری داشته و همچنین نیازمند ۱۰۰۰۰ مترمکعب عملات خاکبرداری و ۳۰۰۰۰ مترمربع عملیات خاکریزی دارد و در حال حاضر عملیات اجرایی این پروژه بزرگ به صورت امانی – پیمانی درحال انجام میپذیرد.
با توجه به وجود چند نقطه حادثه خیز (سه راهی هودر – پیچ حسن آباد ) در محور قدیمی و بروز چندین فقره حوادث ناگوار برای عابرین ، اجرای این پروژه کمک بسیار بزرگی به تسهیل عبور و مرور ناوگان حمل و نقل و ساماندهی ورودی شهر خواهد داشت که جا دارد از همراهی و مساعدت کلیه عزیزان در این زمینه با شهرداری (بویژه پیگیریهای جناب آقای دکتر عبدالله زاده (نماینده محترم مردم در مجلس شوری اسلامی)،مساعدت استانداری محترم خراسان جوبی (جناب آقای مهندس نخعی نژاد معاون امور عمرانی استانداری و مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری) ، اداره کل محترم راه و شهرسازی صمیمانه تقدیر و تشکر نمائیم .

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code