تقدیر و تشکر شهردار عشق آباد از اعضای کمیسیون ماده ۵ استان بخاطر همکاری و مساعدت در تصویب طرح تفصیلی عشق آباد

تقدیر و تشکر شهردار عشق آباد از اعضای کمیسیون ماده ۵ استان بخاطر همکاری و مساعدت در تصویب طرح تفصیلی عشق آباد

با عنایت به تصویب نهائی طرح تفصیلی شهر عشق آباد ، مهندس ملکی (شهردار عشق آباد) در پیامهای جداگانه از تمامی دستاندرکاران و اعضای کمیسیون ماده ۵ استان بخصوص مهندس فرهادی (معاون امور عمرانی استانداری) و مهندس نوری زاده (مدیر کل دفتر فنی استانداری خراسان جنوبی) و همچنین مدیر کل و کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی استان بویژه مهندس داعی(مدیر کل راه و شهرسازی استان ) و مهندس سجادی (معاون مدیر کل و ریاست اداره راه و شهرسازی شهرستان طبس) که الحق و انصاف زحمات زیادی برای تصویب این طرح بزرگ متحمل گردیدند ، تقدیر و تشکر نمود.

بنا به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری عشق آباد :

بر اساس تبصره ۱ ماده ۲۳ قانون نوسازی و عمران شهری ، شهرداری ها مکلفند پس از تهیه و تصویب نقشه و طرح جامع شهر، حداکثر ظرف دو سال نقشه ای تفصیلی را تهیه کنند. طرح تفصیلی عرصه‌ای است که در آن، طرح جامع به منصه عمل و اجرا نزدیک‌تر می شود؛ وضعیت اراضی و مالکیت روشن‌تر شده، ساز و کار مدیریت شهری برای کنترل و نظارت بر فضاهای شهری و کاربری اراضی تکمیل می شود. و به طور کلی، منظور از تهیه طرح تفصیلی، عملی کردن اصول و اهداف طرح جامع شهر برای بهتر کردن و ارتقاء کیفیت محیط، رفع کمبودها، ساماندهی محلات و افزایش توان نظارتی ساز و کار مدیریت شهری است و به همین ترتیب تصویب طرح تفصیلی شهر عشق آباد خدمت بسیار بزرگی و شایانی به شهروندان شهر عشق آباد بشمار می رود . لذا در همین راستا مهندس ملکی (شهردار عشق آباد) بر حسب وظیفه و ادب از تمامی کسانی که در این خصوص همکاری و مساعدت نمودند ، تقدیر و تشکر نمود .

متن این پیامها بدین شرح است :

هوالعـزیز

اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق عمران و آبادانی ایران اسلامی هیچ گاه از یاد نخواهد رفت .

برادر گرامی و ارجمند جناب آقای مهندس فرهادی

معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی

 

 

برادر گرامی و ارجمند جناب آقای مهندس نوری زاده

مدیر کل محترم دفتر فنی استانداری خراسان جنوبی

 

 

 

 

 

 

با عرض سلام و تحیات ؛

          یقیناَ توسعه و پیشرفت شهر عشق آباد مرهون تلاش بی دریغ مسئولین خدوم و دلسوزی می باشد که همواره جهت تعالی و ارتقاء این شهر قدم برداشته و خدمتگذاری را افتخاری بزرگ و پاسخگویی را وظیفه ای مهم برای خویشتن می دانند. بی تردید پیگیریها و تلاشهای صادقانه جنابعالی در تشکیل جلسات کمیسیون ماده پنج به منظور بررسی و تسریع در مصوب نمودن طرح تفصیلی شهرداری عشق آباد که خدمت شایسته ای برای مردم شریف این شهر به شمار میرود نزد خداوند متعال و مردم قدرشناس این شهر بی تاثیر نبوده است.

لذا به شکرانه این توفیق و پاسداشت ، همت و تلاش جنابعالی برخود لازم دانستیم به مصداق حدیث شریف و نبوی

(( من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق))

 از این وظیفه شناسی و تلاشهای خالصانه شما تشکر و قدردانی نماییم.

 امیدواریم همواره این فعالیتهای ارزشمند تداوم داشته و با استعانت از پروردگار هستی بخش تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و در سایه رهنمودهای خردمندانه و حکیمانه مقام معظم رهبری پیروز و سعادتمندباشید.

*** توفیق رفیق راهتان و ایزد منان نگهدارتان باد .***

محمود  ملکی (شهردار  عشق آباد )

تیرماه ۱۴۰۰

همچنین متن پیام دیگر بدین شرح است :

(ان الله شاکرعلیم)

خداوند از زحمات و تلاشهای بندگانش آگاه است و با پاداش دادن به آنها مراتب شکرش را متجلی می سازد .

 

برادر گرامی و ارجمند جناب آقای مهندس داعی

مدیر کل محترم راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی

برادر گرامی جناب آقای مهندس سجادی

معاون محترم مدیر کل و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طبس

با عرض سلام و ارادت ؛

            توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پرودگار متعال را درپی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند. قطعا کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

بی تردید اقدامات ، دستورات و تلاشهای صادقانه جنابعالی و کارشناسان شهرسازی آن سازمان و همچنین اقدامات موثر برادر ارجمندمان جناب آقای مهندس سجادی (معاون و ریاست اداره راه و شهرسازی شهرستان طبس) در تشکیل جلسات کمیسیون ماده پنج به منظور بررسی و تصویب طرح تفصیلی شهر عشق آباد که خدمت شایسته ای برای مردم شریف این شهر به شمار می رود نزد خداوند متعال و مردم قدرشناس این شهر بی تاثیر نبوده و  تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانائی و تعهد است.

 لذا به شکرانه این توفیق و پاسداشت همت و تلاش جنابعالی ، برخود لازم دانستیم به مصداق حدیث شریف و نبوی

(( من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق))

 از این وظیفه شناسی و تلاشهای خالصانه شما در کلیه مراحل تهیه و تصویب طرح تفصیلی و بخصوص اقدامات انجام شده در راستای اجرای طرح ملی مسکن در شهر عشق آباد و همکاری و مساعدتهای انجام شده در راستای واگذاری زمینهای مورد نیاز این شهر در جهت اجرای طرح های عمرانی و عام المنفعه، تشکر و قدردانی نماییم.

 امیدواریم همواره این فعالیتهای ارزشمند تداوم داشته و با استعانت از پروردگار هستی بخش تحت توجهات حضرت ولیعصر(عج) و در سایه رهنمودهای خردمندانه و حکیمانه مقام معظم رهبری پیروز و سعادتمندباشید.

*** توفیق رفیق راهتان و ایزد منان نگهدارتان باد .***

محمود  ملکی (شهردار  عشق آباد )

تیرماه ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code