بازدید سرزده امام جمعه محترم شهر عشق آباد از پروژه های دردست اقدام شهرداری

حضرت حجه الاسلام و المسلمین تیجانی (( امام جمعه محترم شهر عشق آباد)) با مهندس ملکی (شهردار عشق آباد) دیدار ، گفتگو و در ادامه از پروژه های در حال اجرای شهرداری بازدید نمود.

بنا به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری عشق آباد : امام جمعه محترم شهر عشق آباد از شهرداری عشق آباد بازدید و ضمن دیدار با شهردار عشق آباد و عرض خسته نباشید از عملکرد شهرداری و پروژه های در حال انجام در شهر عشق آباد بازدید نمود.

حجه الاسلام تیجانی (امام جمعه محترم شهر عشق آباد) با مهندس ملکی (شهردار عشق آباد) دیدار و ضمن آشنایی با کارکنان شهرداری و عرض خسته نباشید به آنها ، از عملکرد شهرداری تقدیر و تشکر نمود . 

در ادامه نیز از محل پروژه های در حال اجرای شهرداری (بخصوص پروژه آماده سازی اراضی طرح ملی زمین و مسکن ) بازدید و ضمن عرض خسته نباشید از اقدامات انجام شده توسط شهرداری تقدیر و تشکر نمود و با توجه به اینکه طرح ملی زمین و مسکن به صورت جدی در کل کشور در حال اجرای می باشد خواستار تسریع در انجام پروژه و اقدامات لازم الاجراء آن در این خصوص شد.

مهندس ملکی ((شهردار عشق آباد)) نیز ضمن عرض تشکر متقابل از پیگیریهای و مساعدتهای امام جمعه محترم با شهرداری در کلیه امور با اشاره به اینکه متاسفانه بعضی از شهروندان عشق آبادی بدلیل عدم اطلاع از زمان اجرای طرح ملی زمین و مسکن نتوانستند در سایت و سامانه مربوطه ثبت نام کنند ، از ایشان درخواست نمود تا پیگیری لازم نیز از طریق امام جمعه محترم در این خصوص معمول گردد تا انشاءالله مقدمات ثبت نام متقاضیان در طرح مذکور فراهم گردد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code